banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

AKŞEHİR ETLİ EKMEK VE KEBAP SALONU ANTALYA'DA AÇILDI

Akşehir’in ve Antalya’nın meşhur ustalarından Aşçı Muharrem Bunar (namı diğer Kocaman Usta) ile Mehmet Çaylıkoca Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yeni bir iş ortaklığında buluştular. Muratpaşa ilçesi Sinem Mahallesi 1252 Sokak’ta (Muratpaşa Kaymakamlığı karşısında) ‘Akşehir Etli Ekmek ve Kebap Salonu’ adı altında 2 katlı binada ve bahçede müşterilerine hizmete başladı.

GÜNDEM 11.11.2019, 00:10 11.11.2019, 00:10
58
AKŞEHİR ETLİ EKMEK VE KEBAP SALONU ANTALYA'DA AÇILDI
banner12

Akşehir’in ve Antalya’nın meşhur ustalarından Aşçı Muharrem Bunar (namı diğer Kocaman Usta) ile Mehmet Çaylıkoca Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yeni bir iş ortaklığında buluştular.

Muratpaşa ilçesi Sinem Mahallesi 1252 Sokak’ta (Muratpaşa Kaymakamlığı karşısında) ‘Akşehir Etli Ekmek ve Kebap Salonu’ adı altında 2 katlı binada ve bahçede müşterilerine hizmete başladı.

Antalya AKSEVDER Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kesim, bazı yönetim kurulu üyeleri ve Antalya’da yaşayan hemşehrilerimizin ziyaret ettiği işletmede; Etli Ekmek, Peynirli ve Kuşbaşılı Pide (peyniri Akşehir’den getiriliyor), Mevlana usulü pidenin yanı sıra mangalda et ve tavuk ürünleri menüde yer alıyor.

HERSE GÜNLERİ 15 GÜN SONRA BAŞLIYOR

İşletme sahiplerinden Aşçı Muharrem, “Yıllardır bu sektörde hizmet ettikten sonra emekli oldum. Özel yemeklere gitmekten de sıkıldığım için Antalya’da yaşayan hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm Antalya Halkını lezzetlerimizi tatmaya devam ediyorum.

Ayrıca Kasım sonlarına doğru geleneksel ‘HERSE’ günlerine de başlayacağız” dedi.

Herse Günlerine katılmak isteyenler 0.532.7243755 cep telefonundan Aşçı Muharrem’e ulaşabililer.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
açık