banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKŞEHİR ADD’YE TAZE KAN

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Akşehir Şubesi 14. Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Eray Zengin, görevi Kevser Tarak’tan devraldı.

GÜNDEM 26.03.2022, 00:10 25.03.2022, 17:48 Haber Merkezi
3525
AKŞEHİR ADD’YE TAZE KAN
banner12

Tek liste ile gidilen seçimlerin ardından, Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı; Yönetim Kurulu Başkanı Eray Zengin, Başkan Yardımcısı Sevim Koç, Sayman Molla İsmail Tobi, Yazman Oben Çakıcı ile Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Özcan, Onur Huyugüzel ve Korçelik Ceylan şeklinde oluştu.

Konuya ilişkin olarak gazetemize bir açıklamada bulunan Eray Zengin, etkinlikler açısından yoğun ve dinamik bir süreç planladıklarını belirterek; “Geçtiğimiz yılın Eylül ayında gerçekleştirilen ADD 16. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkanlığa seçilen Hüsnü Bozkurt’un Konya ve Akşehir’e olan yakınlığı nedeniyle de uyumlu bir çalışma içerisinde olacağımızı öngörüyoruz. Derneğimizin hedefleri doğrultusunda bugüne kadar sarf edilen kıymetli çabaları artırarak sürdürmeyi, yurttaşlarımızın da desteğini alarak yoğun bir faaliyet planını hayata geçirmeyi amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu