banner8

banner9

banner28

banner10

AKP'NİN MUHTEMEL MECLİS ADAYLARI

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde başkan adaylarının ardından sıra Belediye Meclis Üyelerini belirlemeye geldi. Akşehir’de AK Parti ve MHP Cumhur İttifakı olarak başkanlıkta anlaştı ancak MHP kendi meclis üyesi listesiyle seçimlere katılacak.

GÜNDEM 12.02.2019, 00:39 12.02.2019, 00:39
11
AKP'NİN MUHTEMEL MECLİS ADAYLARI
banner12

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde başkan adaylarının ardından sıra Belediye Meclis Üyelerini belirlemeye geldi.

Akşehir’de AK Parti ve MHP Cumhur İttifakı olarak başkanlıkta anlaştı ancak MHP kendi meclis üyesi listesiyle seçimlere katılacak.

Diğer siyasi partilerimizden; CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi kamuoyuna ilan ettikleri kendi belediye başkan adayları ve meclis üyeleri listeleriyle seçimlerde yarışacak.

AK Parti’de mevcut başkan Salih Akkaya’nın yeniden belediye başkan adayı açıklandıktan sonra ağırlığı belediye meclisi üye listesini hazırlamaya koyulduğu öğrenildi.

Ak Partiye yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre, yeni dönemde belediye meclisi üyeliğinde aşağıdaki isimlere yer verilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

İŞTE AKP’DE İSMİ GEÇEN MUHTEMEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:


Çakır Buğra,
Ramazan Demirer,
İbrahim Gümüş,
Av. Özgür Kaçar, (halen meclis üyesi)
Asuman Çörekçi Haydanlı (halen meclis ve encümen üyesi)
Yüksel Erkan, (halen meclis üyesi ve Kadın Kolları Başkanı)
Mustafa Kanyılmaz (halen MHP Meclis Üyesi),
Mehmet Mırçık,
Necmi Zorlu,
Ahmet Kayaalp,
Mevlüt Karayeğen,
Ali Gürdal, (halen meclis üyesi)
İbrahim Özdemir
Osman Dilber,
Hüseyin Sarı,
Mustafa Yılmaz,
Zekeriya Çevik,
Adalet Çavdar.

Başkan Akkaya'nın 3 kişilik kontenjana kimleri yerleştireceği konusundaki bilgilerimizi teyid ettikten sonra okurlarımızla paylaşacağız.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı bulutlu