banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

AKKAYA’DAN BİR DİZİ ZİYARET

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran Vuran, Çeltik Belediyesi ve Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel ile Yunak'ta Kaymakam Fatih Kurt, Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne birer ziyaret gerçekleştirdi.

GÜNDEM 14.01.2021, 00:09 14.01.2021, 09:44 Haber Merkezi
705
AKKAYA’DAN BİR DİZİ ZİYARET
banner12

Başkan Akkaya, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran Vuran’a yeni görevinde başarılar diledi. Çeltik Belediyesi’ni de ziyaret eden Akkaya; Belediye Başkan Vekili Mustafa Alici, AK Parti ilçe Başkanı Hacı Zuhal ve Belediye Meclis üyeleriyle bir araya gelerek, pandemi süreci ve yapılan yatırımlar hakkında genel istişarelerde bulundu.

Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel ile makamında görüşen Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; Yunak Kaymakamı ve Belediye Başkanı'nı da ziyaret etti. Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yaptığı ziyarette de İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ile pandemi sürecinde uzaktan eğitime dair fikir alış verişinde bulundu.

Başkan Akkaya Yunak AK Parti İlçe Başkanı Cihat Şekeroğlu ve Tuzlukçu AK Parti İlçe Başkanı Mevlüt Turpçu ile de birer görüşme gerçekleştirdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
30
açık