banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKKAYA: MAŞALLAH BİZİM ÇOCUKLAR ZEKİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, “Teneffüs Buluşmaları” kapsamında Akşehir Kız Anadolu ve Şehit Zeynep Sağır Anadolu İmam Hatip Liselerini ziyaret etti. 

GÜNDEM 30.03.2022, 00:10 29.03.2022, 17:44 Haber Merkezi
437
AKKAYA: MAŞALLAH BİZİM ÇOCUKLAR ZEKİ
banner12

Okul idarecileri tarafından karşılanan Başkan Akkaya’ya Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ve Akşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Kıyıcı eşlik etti.

Öğretmenlerle bir araya gelerek istek ve taleplerini dinleyen Başkan Akkaya; teneffüste de öğrencilerle sohbet etti. Akkaya; “İstek, talep ve önerilerini almak için buradayız. Maşallah hepsi birbirinden zeki, bize gelecek vadediyorlar. Onlar Türk milletinin geleceğidir. Onlar gurur kaynağımızdır ve övünüyoruz. Onlara başarılar diliyorum” şeklinde konuşurken, Akşehir Belediyesi de İkram Çeşmesinden çikolatalı süt ikramında bulundu.

Sınıfları da ziyaret eden Belediye Başkanı Akkaya; Genç AKSES Merkezi ve yakında faaliyete geçmesi beklenen kitap kafe hakkında bilgi aktarımında bulundu. Bir öğrencinin isteğini kırmayıp masa tenisi oynayarak sevincine ortak olan Akkaya, öğrencilere okul kantininde çay ikram etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
12
açık