banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKKAYA: AKŞEHİR’DE YOLLAR AÇIK

Akşehir Belediyesi; ilçede etkili olan kar yağışı nedeniyle şehir merkezinde ve dış mahallelerde yolları açık tutmak için kar temizleme ve yol açma çalışmalarının aralıksız olarak sürdürüldüğünü açıkladı.

GÜNDEM 24.01.2022, 00:13 23.01.2022, 18:46 Haber Merkezi
1905
AKKAYA: AKŞEHİR’DE YOLLAR AÇIK
banner12

Akşehir Belediyesi, Konya Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ ekiplerinin yoğun mesai harcadıklarını belirten Belediye Başkanı Salih Akkaya, ekiplerin çalışmalarını yerinde denetledi. Ana ve ara arterler de dahil olmak üzere hiçbir yolun kapalı olmadığının altını çizen Başkan Akkaya; “Şehir merkezimiz ve dış mahallerimizdeki yollar ulaşıma açıktır. Yol açma, tuzlama ve kaldırımlarda temizlik çalışmaları aralıksız sürmektedir. Yağış inşallah bolluk ve bereketi getirecek ve iyi bir mahsul dönemi geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Olası buzlanma ve don olaylarına karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaya davet eden Akkaya; evsiz, sokakta kalan birisinin görülmesi durumunda 444 9 153 numaralı telefona bilgi verilmesini istedi.

Diğer taraftan, çalışmalar sırasında Yalvaç beli yakınlarında yoğun kar yağışı nedeniyle minibüsleriyle yolda mahsur kalan 3 kişinin, Salih Akkaya’nın talimatıyla ekipler tarafından şehir merkezine getirilerek konaklamalarının sağlandığı öğrenildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kapalı