banner8

banner9

banner28

banner10

AKKAYA AİLESİ YENİ PAZARDAYDI

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Yarenler Kapalı Pazarı’nda alışveriş yaptı, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Akkaya, eşi Ayşegül Akkaya ve oğlu Mehmet Akif Akkaya ile beraber alışveriş yaparken, yeni pazar yeri hakkındaki görüşleri de dinledi.

GÜNDEM 11.02.2019, 00:08 11.02.2019, 00:08
10
AKKAYA AİLESİ YENİ PAZARDAYDI
banner12

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Yarenler Kapalı Pazarı’nda alışveriş yaptı, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Akkaya, eşi Ayşegül Akkaya ve oğlu Mehmet Akif Akkaya ile beraber alışveriş yaparken, yeni pazar yeri hakkındaki görüşleri de dinledi.

Akkaya, “Üç hafta önce faaliyete geçirdiğimiz Yarenler Pazarımızdan, eşim ve oğlumla birlikte ihtiyaçlarımızı gidererek pazarcı esnafımıza da hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Esnafımız ve alışveriş yapan değerli hemşehrilerimiz Pazar yeri ile ilgili olumlu tepkilerini ilettiler.

Altunkalem Pazarımızda olmayan tuvaletiyle, zabıta bürosuyla, çay ocağıyla faaliyete giren yeni pazarımız, esnafımıza ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Yarenler Kapalı Pazarı, toplam 5 bin 336 m²’lik bir alan üzerinde hizmet veriyor.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
açık