banner8

banner9

banner28

banner10

AKİMMED ÜYELERİ İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

Akşehir İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKİMMED) üyeleri

GÜNDEM 07.11.2016, 00:44 07.11.2016, 00:44
11
AKİMMED ÜYELERİ İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU
banner12
Akşehir İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKİMMED) üyeleri, kahvaltılı bir istişare toplantısında bir araya geldi.


Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleşen istişare toplantısına Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Kadastro Daire Başkanı Güngör Güzel, AKİMMED Dernek Başkanı İbrahim Öncel, Yönetim Kurulu Üyeleri ve AKİMMED üyeleri katıldı.


Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; küçük oğlunun da İmam Hatip Ortaokulunda okuduğunu ve bundan da çok mutlu olduğunu dile getirerek bu tür organizasyonların üyeleri kaynaştırma ve güzel faaliyetler yapma adına önemli olduğunu vurguladı. Başkan Akkaya; kendisinin her zaman halka hizmetin hakka hizmet anlayışında olduğunu ve yapılacak faaliyetleri destekleyeceğini ifade etti. Dernek faaliyetleri ile güncel konuların konuşulduğu toplantıda AKİMMED Başkanı İbrahim Öncel; katılımcılara teşekkür etti. Bu tür toplantılarla üyelerini bir araya getirmeyi planladıklarını söyleyen Öncel, ayrıca İmam Hatip Lisesine TEOG’tan 375 ve üzeri puan alan her öğrenciye burs verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini dile getirerek bu konuda destek verenlere de teşekkür etti. Dernek Başkanı Öncel, burs konusunda katkıda bulunmak isteyenlerinde desteklerini beklediklerini ifade etti.

Katılımcıların görüş ve önerilerini yönetim kurulu üyelerine aktarması ile devam eden istişare toplantısı hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
11
toz