banner8

banner9

banner28

banner10

'AİLEM İLE BİRLİKTE OKUYORUM'

Çeltik Kaymakamı Mehmet Can İrdelp, "Ailem İle Birlikte Okuyorum" projesi kapsamında ikinci ziyaretini Orakçı ailesine gerçekleştirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Milli Eğitim Şube Müdürü Vesile Tuğba Deveci ve öğretmenlerin de katıldığı ziyarette hane halkı ile yapılan sohbet ve kitap okuma etkinliğinin ardından, Kaymakam İrdelp şu değerlendirmede bulundu: "Öğrencilerimiz okullarımızda belli ders saatlerinde arkadaşları ile birlikte kitap okuma etkinliği düzenliyorlar.

GÜNDEM 09.03.2019, 00:11 09.03.2019, 00:11
19
'AİLEM İLE BİRLİKTE OKUYORUM'
banner12

Çeltik Kaymakamı Mehmet Can İrdelp, "Ailem İle Birlikte Okuyorum" projesi kapsamında ikinci ziyaretini Orakçı ailesine gerçekleştirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Milli Eğitim Şube Müdürü Vesile Tuğba Deveci ve öğretmenlerin de katıldığı ziyarette hane halkı ile yapılan sohbet ve kitap okuma etkinliğinin ardından, Kaymakam İrdelp şu değerlendirmede bulundu: "Öğrencilerimiz okullarımızda belli ders saatlerinde arkadaşları ile birlikte kitap okuma etkinliği düzenliyorlar. Ancak bizler öğrencilerin sadece okulda kitap okumalarının yetersiz olacağını, kitap okuma alışkanlığını kazanabilmeleri için evlerinde aileleri ile birlikteyken de vakit ayırıp hep birlikte okumaları gerektiğini düşündüğümüz için böyle bir proje başlattık. Bugün de Orakçı hanesini ziyaret ederek birlikte okuma yaptık. Devamını getireceğimiz ziyaretlerin, öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığının kazandırılması yönünde olumlu katkılar sağlayacağına inanıyorum."dedi.

Çeltik Kaymakamı, projenin ilk adımı olarak geçtiğimiz Şubat ayında Genç ailesini ziyaret etmişti.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
açık