banner8

banner9

banner28

banner10

YAPIMI HIZLA DEVAM EDİYOR

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle yapımına bir süre ara verilen Gökpınar Millet Bahçesi Projesine, normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte kalınan yerden devam ediliyor. Çalışmalara yeniden başlanan projeyle ilgili bir açıklama yapan Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; “Değişen dünyada yeşil doğanın önemi gittikçe artmaktadır.

EKONOMİ 13.06.2020, 00:08 13.06.2020, 00:08
9
YAPIMI HIZLA DEVAM EDİYOR
banner12

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle yapımına bir süre ara verilen Gökpınar Millet Bahçesi Projesine, normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte kalınan yerden devam ediliyor.

Çalışmalara yeniden başlanan projeyle ilgili bir açıklama yapan Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; “Değişen dünyada yeşil doğanın önemi gittikçe artmaktadır. Bir devlet politikası haline gelen millet bahçesi projemizin hızlı bir şekilde tamamlayarak bahçemizi halkımızın hizmetine sunmayı hedeflemekteyiz. Çeltik’e hizmet etmekten gurur duyuyorum. Bu projemizde desteğini esirgemeyen Konya Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, yine Konya Milletvekili Orhan Erdem, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Devlet Su işleri Bölge Müdürlüğümüze teşekkür ederim” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
açık