banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ÖZEL SEKTÖRÜ DAVET EDİYOR

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, gençlere yeni iş imkanları yaratabilmek adına özel teşebbüsleri ilçeye davet ettiklerini ve desteklediklerini söyledi. Yeni iş olanakları yaratmak isteyen Başkan Ali Meşe’nin girişimleri sonucunda; iş hayatını İstanbul’da sürdüren Çeltikli bir iş insanı, ilçedeki gençler için yeni istihdam olanağı yaratacak olan Çağrı Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

EKONOMİ 13.12.2019, 00:02 13.12.2019, 00:02
10
ÖZEL SEKTÖRÜ DAVET EDİYOR
banner12

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, gençlere yeni iş imkanları yaratabilmek adına özel teşebbüsleri ilçeye davet ettiklerini ve desteklediklerini söyledi.

Yeni iş olanakları yaratmak isteyen Başkan Ali Meşe’nin girişimleri sonucunda; iş hayatını İstanbul’da sürdüren Çeltikli bir iş insanı, ilçedeki gençler için yeni istihdam olanağı yaratacak olan Çağrı Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Belediye Meclis Üyesi Hamza Kobay ve Fatih Mahallesi Muhtarı Muzaffer Aksoy ile hemşehrisini İstanbul’da ziyaret eden Başkan Ali Meşe, kendisine Çeltik Belediyesi adına hizmet plaketi takdim etti.

Gençlere yeni iş olanakları geliştirerek ilçede kalmalarını sağlamayı ve ilçe ekonomisine katkı sunmayı hedeflediklerini belirten Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, özel sektörü davet etmeye ve Çeltik’te faaliyet göstermeleri için teşvik etmeye devam edeceklerini söyledi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık