banner8

banner9

banner28

banner10

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM, YEREL ESNAFA DESTEK

Her yıl Ramazan ayında yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gönderilen nakdi yardıma ilaveten Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkısıyla hazırlanan 100’er lira tutarındaki gıda yardım çekleri, bin 400 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırıldı. Çekler, yerel marketler ve esnaflardan yapılan alışverişlerde kullanılabilecek.

EKONOMİ 15.04.2021, 00:13 14.04.2021, 16:29 Haber Merkezi
1626
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM, YEREL ESNAFA DESTEK
banner12

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Akşehir TSO Başkanı Ahmet Emin Makascı, yapılan yardımlarla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“Her sene Ramazan ayında sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışma bölgemiz içerisinde bulunan Akşehir, Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaparak; Ramazan ayının bereketini paylaşmak, yardımlaşmanın en büyük değerlerimizden biri olduğunu yaşamak ve yaşatmak adına sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz.

TOBB’un göndermiş olduğu 80 bin TL ile Odamızın da koronavirüs salgınının vatandaş üzerindeki sosyo-ekonomik yükünü hafifletmek amacıyla ilave ettiği 60 bin TL kaynak neticesinde, toplamda 140 bin TL tutarında gıda yardım çeki hazırlanarak; Sivil Toplum Kuruluşları, Muhtarlarımız, Meclis Üyelerimiz, Vakıflar ve Dernekler aracılığıyla bin 400 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırılmıştır.  

Akşehir TSO olarak üzerimize düşen sosyal sorumluluk ve sosyal vefa vazifesini yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle, mübarek Ramazan ayının İslam Alemine, Akşehir’imize, bölgemize ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
15
açık