banner8

banner9

banner10

HAKKI ÜNLER MHP'DEN ADAY ADAYI

KONYA MHP ESKİ İL BAŞKANI’NIN ADAYLIK AÇIKLAMASI TAM BİR GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ

EKONOMİ 17.03.2015, 00:24 17.03.2015, 00:24
7
HAKKI ÜNLER MHP'DEN ADAY ADAYI
banner12
KONYA MHP ESKİ İL BAŞKANI’NIN ADAYLIK AÇIKLAMASI TAM BİR GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ


“AKP komplosu, AKP tezgâhı sonlanmazsa, Türkiye Cumhuriyeti can çekişerek tarihten silinecek, Türk Milleti kanlı bir iç kavgayla, hem vatanından hem de varlığından olacaktır. Tehlike bu kadar yakın ve görünürdür”


Tuna Keskin - Konya


7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Milletvekilliği Seçiminde “Aday Adayı” olmak için Konya MHP İl Başkanlığına başvurular hızla devam ediyor.


MHP Konya İl Başkanlığı görevini üç dönem başarıyla yürüten eski başkanlardan Hakkı Ünler, dün düzenlediği ve gövde gösterisine dönüşen basın açıklamasıyla aday adaylığını açıklayarak bu yarışta ‘Ben de varım’ dedi.


                Konya MHP İl Teşkilatında dün düzenlediği basın açıklamasıyla milletvekili aday adayı olan Hakkı Ünler, ''Doğup-büyüyüp yaşadığım Selçuklu başkenti, Beldeyi Muhayyere olan, binlerce Anadolu alperenin, binlerce velin ve evliyaların şehri olan güzel Konya'mızın, yıllardır ekonomik ve sosyal kalkınmışlık açısından ülkemizin birçok ilinden geride olan, hak ettiği desteği yeterince alamayan hizmetlerin en iyisini ve en büyüğünü hak ettiğine inandığım Konya'mıza hakkı olan hizmeti, siyasette sunmak gayesiyle mazlumların,  masumların, gariplerin koruyucusu ve yardımcısı olmak niyetiyle, milliyetçi ülkücü hareketin nefesi, gönüldaşlarımın gürleyen sesi olmak gayesiyle; önce yüce Allah'a, aziz milletimize ve siz dava arkadaşlarıma güvenerek mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi'nden,  7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25.dönem milletvekili genel seçimlerinde milletvekili aday adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum. Yüce Rabbim, bizleri sevenlerimize ve sevdiklerimize karşı mahcup etmesin!” dedi.


Türkiye’nin tek bir kişinin insafına terkedildiğini, bölücülere, hırsızlara, rüşvetçilere, AKP-PKK işbirliğine, küresel komplolara, Kürdistan sevdalılarına ve Türk hasımlarına terkedilmek istendiğine dikkati çeken Hakkı Ünler, “AKP komplosu, AKP tezgâhı sonlanmazsa, Türkiye Cumhuriyeti can çekişerek tarihten silinecek, Türk Milleti kanlı bir iç kavgayla, hem vatanından hem de varlığından olacaktır. Tehlike bu kadar yakın ve görünürdür” dedi.


MHP Konya Milletvekili Aday Adayı Hakkı Ünler, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinin Konya'mıza, ülkemize, milletimize ve Türk İslam Âlemine hayırlara vesile olmasını, aday adaylığı için müracaat eden ve edecek bütün arkadaşlarına da başarılar diledi.


MHP’nin Konya’da Milletvekilliği çıtasını yükselttiği ve partililer arasında ve kamuoyunda bu durumun memnuniyetle karşılandığı görülüyor.


 


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner27
15
açık