banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

EVDEKİ ALTINLARINIZA MEVDUAT HESABI

Ziraat Bankası Akşehir Şubesi, altın birikimlerini kendi imkanlarıyla saklayan vatandaşlar için 11 Nisan 2022 Pazartesi (bugün) ve 12 Nisan 2022 Salı (yarın) günleri Altın Vakti uygulamasına başlayacaklarını duyurdu.

EKONOMİ 11.04.2022, 00:12 11.04.2022, 09:29 Haber Merkezi
586
EVDEKİ ALTINLARINIZA MEVDUAT HESABI
banner12

Vatandaşlara, “Türkiye İçin Altın Vakti” sloganı ile altınlarını değerlendirme imkanı sunulduğu belirtilen duyuruda, şu ifadelere yer verildi:

“Altın vakti günleri ile fiziki altınlarını kendi imkanlarıyla saklayan müşterilerimize bir fırsat sunmak için 11-12 Nisan 2022 tarihlerinde Akşehir Şubemizde Altın Vakti uygulamasına başlayacağız.

Altınlarını Şubemize getiren müşterilerimizin, İstanbul Altın Borsası eksperlerince değeri hesaplanan yatırımları,  altın hesaplarında gram cinsinden değerlendiriliyor. Herhangi bir masraf ya da ücret alınmayan Altın Mevduat Hesaplarında müşterilerimiz yatırımlarını ister nakde çevirebilir, isterlerse Vadeli Altın Mevduat Hesabı’yla altınlarına altın katabilirler. Müşterilerimiz, Ziraat Bankası güvencesinde altınlarını saklayabilir, altın alım-satımı gerçekleştirebilir, yurt çapında yaygın şube ağımız, internet ve mobil Şubemiz aracılığıyla Vadesiz Altın Mevduat Hesabını diledikleri zaman kullanabilirler.

Bu şekilde müşterilerimiz, altınlarının çalınma ve kaybolma riskinden ve kiralık kasa masraflarından da kurtulmuş olacaklardır. 

Tüm müşterilerimizin ilgisini bekliyoruz. Hizmet vermek üzere Şubemizde olacağız.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
18
açık