banner8

banner9

banner10

AKŞEHİR ÖZLEDİĞİ LEZZETE KAVUŞTU

Yaklaşık 3 ay önce tadilatına başlanan Büşra Pide, şık tasarımlı yeni yüzüyle yeniden Akşehirlilerle buluştu. Akşehir’in sevilen lezzetleriyle şehir dışından gelen misafirlerin de aradığı marka olmayı başaran Büşra Pide, yoğun emek harcandığı belli olan tadilatının tamamlanmasıyla yeniden hizmet vermeye başladı.

EKONOMİ 08.06.2020, 00:07 08.06.2020, 00:07
14
AKŞEHİR ÖZLEDİĞİ LEZZETE KAVUŞTU
banner12

Yaklaşık 3 ay önce tadilatına başlanan Büşra Pide, şık tasarımlı yeni yüzüyle yeniden Akşehirlilerle buluştu.

Akşehir’in sevilen lezzetleriyle şehir dışından gelen misafirlerin de aradığı marka olmayı başaran Büşra Pide, yoğun emek harcandığı belli olan tadilatının tamamlanmasıyla yeniden hizmet vermeye başladı. Her iki katıyla tepeden tırnağa yenilenen ve şık tasarımıyla yepyeni bir yüze kavuşan işletmede değişmeyen tek şey ise bilinen lezzeti oldu.

Normalleşme sürecinin başlaması ve kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte hemşehrileriyle buluşan Büşra Pide’nin işletmecisi Ali Kaya, 3 aylık çalışmalarının değerlendirmesini yaparken duygularını; “2001 yılında başlayan lezzet yolculuğumuzun 20. yılında, yenilenerek Akşehirlilerle tekrar buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Müşterilerimizin ilgisi, şehrimize yakışan bir mekan olmak için harcadığımız efora ve yorgunluğa değdiğini gösteriyor. Akşehirliler bizi hiç yalnız bırakmadılar. Yeni yüzümüzle, şehir dışından gelen misafirlerimizin de aradığı mekan olmaya devam etmek istiyoruz. Bamya çorbamızdan kabak tatlımıza, pidelerimizden tandır kebabımıza lezzetimiz hiç değişmeyecek ama kalitede ve hizmette çıtayı yükseltmekten de hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz” sözleriyle paylaştı.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
az bulutlu