banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

YUNAK’TA ARA TATİLE MERHABA

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının ilk ara tatili 16-20 Kasım 2020 tarihleri arasında uygulanırken, öğretmenler bu süreçte çevrimiçi eğitim alacaklar.

EĞİTİM 14.11.2020, 00:09 Haber Merkezi
705
YUNAK’TA ARA TATİLE MERHABA
banner12

Ara tatil öncesi Hacı Tekin İlkokulu’nu ziyaret eden Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, son ders sonrasında yapılan İstiklal Marşı törenine katıldı.  Burada öğretmen ve öğrencilere hitap eden Mahmut İşcan, ara tatilin pandemi döneminde bir avantaj olduğunu belirterek, öğrencilere iyi tatiller diledi.

İşcan konuşmasında; “Bu tatil; ebeveynlerimizin çocuklarıyla daha güzel vakit geçirmelerine ve çocuklarımızın kültür, sanat, spor, doğa vb. sosyal faaliyetlerle kendilerini geliştirmelerine imkan tanımak amacıyla uygulamaya geçirilmiştir. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin azim ve gayretlerinin devamını temenni ederken, her bir öğrencimizin başarısıyla ilçemizin ve ülkemizin kalkınacağını ve her öğrencimizin ilçemizin ve ülkemizin güvencesi olduğunu altını çizerek belirtmek istiyorum. Sevgili öğrenciler ve değerli öğretmenler; gayretleriniz ve fedakarlıklarınızdan dolayı sizi bir kez daha tebrik ediyor, huzur ve mutlulukla dolu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra hep birlikte İstiklal Marşı söylenerek, öğrenciler evlerine uğurlandı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı az bulutlu