banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

YUNAKLI ÖĞRENCİLERE VIP KARŞILAMA

Düzenlenen Ankara gezisinde Eski ve Yeni Meclisi gezerek Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıkan Yunak İnönü Ortaokulu öğrencileri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Konya Milletvekili Orhan Erdem tarafından karşılandı.

EĞİTİM 16.05.2022, 00:07 15.05.2022, 16:45 Haber Merkezi
397
YUNAKLI ÖĞRENCİLERE VIP KARŞILAMA
banner12

LGS sınavı öncesinde, Okul Müdürü ve öğretmenleri nezaretinde Başkent’i gezerek moral motivasyon depolayan İnönü Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri, sabah saatlerinde ziyaret ettikleri TBMM’yi, başta Genel Kurul salonu olmak üzere ayrıntılı bir şekilde gezdiler. Milletvekili Orhan Erdem tarafından ikram edilen öğle yemeğinin ardından öğrenciler, Birinci ve İkinci Meclis Binalarını da ziyaret ettiler.

Gazi Üniversitesi’ne düzenlenen tanıtım gezisinin ardından öğrencilerden birçoğunun bu üniversitede okumak istediğini ifade ettikleri gözlemlendi.  Daha sonra Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıkan öğrenciler, Anıtkabir’in diğer kısımlarını da gezerek bilgi aldılar.

Atatürk Orman Çiftliği’ne de zaman ayıran gezi kafilesi, son olarak bir alışveriş merkezinde serbest zaman dilimiyle geziyi sonlandırdı. Kafile, gece saatlerinde ilçeye dönüş sağladı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
açık