banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

YILSONU GECESİ VE MEZUNİYET TÖRENİ

Akşehir Final Okulları tarafından düzenlenen 1 ve 2’nci sınıflar Yılsonu Gecesi ve 4’üncü sınıflar Mezuniyet Töreni’nde öğrenciler duygulu anlar yaşadı.

EĞİTİM 26.06.2021, 00:10 25.06.2021, 18:21 Haber Merkezi
755
YILSONU GECESİ VE MEZUNİYET TÖRENİ
banner12

Kurucu Temsilcisi Mehmet Ateş, Okul Müdürleri Ahmet Şinasi Atlı, Fatma Buse Kaçar ve Fatih Özer ile öğretmenler ve velilerin katıldığı Yılsonu ve Mezuniyet Gecesi programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Özel Akşehir Final İlkokul Müdürü A.Şinasi Atlı, mezun olan öğrencilerine bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi. Verilen kokteylin ardından sunu ve etkinliklerle devam eden programda; 1 ve 2’nci sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler eğlenceli ve duygusal anlar yaşatırken velilerin de büyük beğenisini kazandı.

Mezuniyet Töreninde öğrencilere mezuniyet plaketleri, idareciler ve öğretmenleri tarafından takdim edildi. Mezun olan öğrencilerin hep birlikte kep atmalarıyla da heyecan doruğa ulaştı. Mehmet Ateş’in Sınıf Öğretmeni Şenay Özer’e teşekkür ederek plaket vermesi sonrasında program, fotoğraf çekimleri ve müzikli eğlenceyle devam etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
19
açık