banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

TURU GEÇEN GENÇLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Yunak Kaymakamı Murat Karahan, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde yürütülen Medeniyet Okulu Projesi kapsamında düzenlenen “Haydi Konuş Bakalım” Münazara Yarışmasında bir üst tura geçen öğrencileri kabul etti.

EĞİTİM 22.03.2022, 00:09 21.03.2022, 18:12 Haber Merkezi
351
TURU GEÇEN GENÇLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
banner12

Geçtiğimiz hafta Mevlana Kültür Merkezi’nde yapılan yarışmada, Yunak finalisti Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Meram finalisti Meram Anadolu Lisesi eşleşti. Kıyasıya geçen yarışmada tur atlayan taraf, Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken, öğrencilerin performansları göz doldurdu.

Yunak Kaymakamı Murat Karahan, makamında kabul ettiği Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik ederek ödüllendirdi. Kaymakam Karahan; “Bu yarışmada ilçemizde finalist olan ve ilçemizi temsil eden bu okulun Meslek Lisesi olması gurur verici ve anlamlı. Ben, öğrencilerimizi ve onları hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik ediyor, bir üst turda başarılar diliyorum” dedi.

Kabulde; Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Uyanık ve Edebiyat Öğretmeni Sema Çiçek de hazır bulundular.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu