banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

TÜRKİYE BİRİNCİMİZİ AĞIRLADILAR

2021 LGS’de tüm sorulara doğru yanıt vererek 500 tam puan alan ve Türkiye genelinde 97 kişiyle birlikte Türkiye Birinciliğini paylaşan Akşehir Final Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Muahmmet Efe Aydın; Akşehir Kaymakamı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Belediye Başkanı’nı ziyaret etti.

EĞİTİM 14.07.2021, 00:10 13.07.2021, 19:34 Haber Merkezi
461
TÜRKİYE BİRİNCİMİZİ AĞIRLADILAR
banner12

Sıcak bir karşılamanın ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz, hediyelerini takdim ettiği Muahmmet Efe Aydın’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Başarılı öğrencimiz daha sonra; Akşehir Final Okulları Kurucusu Mehmet Ateş ve Okul Müdürü F.Buse Kaçar ile birlikte, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Topaloğlu, öğrencimizin başarısından duyduğu mutluluğu dile getirerek hediyelerini takdim etti.

Öğrencimiz ve okul idarecileri, son olarak Belediye Başkanı Salih Akkaya’ı ziyaret ettiler. “Özel Akşehir Final Ortaokulu öğrencimiz Muhammet Efe Aydın, LGS’de tüm soruları doğru yaparak Türkiye Birincisi olmuştur. Bu başarı tüm Akşehirlileri olduğu gibi bizleri de çok gururlandırmıştır. Öğrencimize hayatında başarılar diliyorum. Heyetimize de nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuşan Başkan Akkaya, öğrencimizi başarısından dolayı bir altınla ödüllendirdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
açık