banner8

banner9

banner28

banner10

TÜM TEDBİRLER EKSİKSİZ UYGULANACAK

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı “Sene Başı Okul Müdürleri Toplantısı”, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu başkanlığında yapıldı.

EĞİTİM 26.08.2021, 00:11 25.08.2021, 18:04 Haber Merkezi
556
TÜM TEDBİRLER EKSİKSİZ UYGULANACAK
banner12

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile resmi ve özel okul müdürlerinin katıldığı toplantıda; 6 Eylül 2021 tarihinde başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi okullarda alınması gereken tedbirler ve okulların eğitim öğretime hazırlanma sürecinde yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Öğrencilerin okula uyumlarının etkin bir şekilde sağlanması için uyum eğitimi uygulamalarının belirlenen esaslar çerçevesinde yürütülmesinin önem arz ettiği vurgulanan toplantıda; öğretmenlerin alan zümre toplantılarının ve öğretmenler kurul toplantılarının okullar açılmadan önce yapılmasıyla ilgili konular da masaya yatırıldı.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, kendi görev alanlarıyla ilgili bilgilendirmeler yaparken; okul girişlerine ve ortak kullanım alanlarına maske konulması, nemli maskelerin değiştirilmesi, genel hijyen ve havalandırma kurallarına uyulması ve tüm tedbirlerin takibinin hassasiyetle yapılmasının önemine bir kez daha dikkat çekildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı bulutlu