banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

TÜM ÖĞRETMENLERE BAŞARI BELGESİ

Milli Eğitim Bakanlığı, 6 Eylül 2021 tarihinden bugüne kadar okulların kesintisiz haftada beş gün yüz yüze açık tutulması sürecinde fedakarlık gösteren tüm öğretmenlere ve idari kadroya başarı belgesi gönderdi.

EĞİTİM 18.01.2022, 00:07 17.01.2022, 17:15 Haber Merkezi
2619
TÜM ÖĞRETMENLERE BAŞARI BELGESİ
banner12

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Bakanlığının resmi internet sitesinde de yer verilen açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yaklaşık bir buçuk yıllık uzaktan eğitimden sonra tüm sınıf seviyelerinde haftada beş gün yüz yüze eğitime geçebilmek, gerçekten kararlı adımlar ve kurallara titizlikle riayet edilmesini gerektiriyordu. Öğretmenlerimiz öğrencilerini, öğrencilerimiz de okullarını ve arkadaşlarını özlediler. Büyük bir kavuşma gerçekleşti.

Sürecin en büyük kahramanları ise öğretmenlerimiz oldu. Okullarda kuralların uygulanmasında çok titiz davrandılar. Aşılanma oranları da kıta Avrupa’sındaki çoğu ülke öğretmenlerinin aşılanma oranlarının üzerine çıktı. Ayrıca idari personelimiz de sürece çok önemli katkıda bulundu.

Bakanlık olarak tüm öğretmenlerimiz ve idari personelimize okullarımızın yüz yüze eğitime devam etmesindeki kararlı duruşları, sorumlulukları paylaşmaları ve emekleri nedeniyle teşekkür etmek için başarı belgesi düzenleyerek ilettik. Tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyorum.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kapalı