banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

TÜGVA AKŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Türkiye Gençlik Vakfı; Türkiye genelinde ortaokul düzeyinde düzenlenen “Kitap Kurdu” yarışması sınavında dereceye giren başarılı öğrencilere, Tügva Akşehir İlçe Temsilcisi İsmail Kıyıcı ve Ortaokul Koordinatörü Ali Can’ın katıldığı programla hediyeleri verildi.

EĞİTİM 24.03.2022, 00:07 23.03.2022, 17:41 Haber Merkezi
2334
TÜGVA AKŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
banner12

7. ve 8. sınıf kategorisinde Konya birincisi olan Bahçelievler Ortaokulu öğrencisi Mustafa Biçer ile 5. ve 6. sınıf kategorisinde Konya ikincisi olan Şehit Coşkun Karabulut Ortaokulu öğrencisi Abdullah Dereli’ye okullarında düzenlenen programda Akıllı Saat ve Bluetooth Kulaklık hediye edildi.

Tügva Akşehir Temsilcisi İsmail Kıyıcı yaptığı açıklamada; “Akşehir İlçe Temsilciliği olarak; Akşehir gençliği adına güzel çalışmalar yapmanın derdi ve gayesindeyiz. Ortaokula ve liseye giden kardeşlerimize yönelik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Amacımız vizyoner, üretken, yerli ve milli bir nesil yetişmesine katkı sağlamak. Türkiye geneli düzenlenen bu yarışmaya katılan tüm öğrenci kardeşlerime teşekkür ediyorum, Konya’da derece elde eden Mustafa ve Abdullah kardeşimi ayrıca tebrik ediyorum. Önümüzdeki yıl hem katılım anlamında hem de başarı anlamında daha iyi seviyede olmaya gayret edeceğiz. Bu yarışmaya emek veren danışman öğretmenlerimize, okullarımızda bu programın düzenlenmesini sağlayan Bahçelievler Ortaokulu Müdürü Fatih Koca’ya ve Şehit Coşkun Karabulut Ortaokulu Müdürü Muhammet Ali Öner’e teşekkür ederim” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu