banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

SINAV UYGULAMALARI PLANLANDI

Yunak'ta, salgının seyri nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın 04 Ocak ile 22 Ocak 2021 tarihleri arasında eğitim ve öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yoluyla devam edecek olması sebebiyle, bu süre zarfında yapılması gereken sınavların ele alındığı bir toplantı gerçekleştirildi.

EĞİTİM 24.12.2020, 00:07 23.12.2020, 17:11 Haber Merkezi
1117
SINAV UYGULAMALARI PLANLANDI
banner12

MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün “Ölçme ve Değerlendirme Uygulamalarına Dair İş ve İşlemlerin ele alındığı toplantı Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapıldı.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında yapılan toplantıya, şube müdürleri ile ortaokul ve lise müdürleri katılırken, toplantıda taşıma ve barınma hizmetleri dahil sınav planlamaları yapılarak karara bağlandı.

Toplantıda, sınavların hijyen kurallarına uygun ve sınıf mevcutlarının fiziki mesafeyi koruyacak şekilde kullanılması, sınav tarihlerinin duyurulması, pansiyonların durumu, taşıma hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesi, hasta ve ya temaslı olan öğrencilerin sınav durumları, EBA TV takip ve canlı derslere katılım, karnelerin yoğunluk oluşturmadan planlı bir şekilde dağıtımı gibi konular ele alındı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
parçalı bulutlu