banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

PROTOKOL İMZALANDI

İşletme ve Yönetim Organizasyon Tezsiz Yüksek Lisans Programı açılmasına yönelik çalışmaların tamamlanmasıyla konuya ilişkin İş Birliği Protokolü, Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalandı.

EĞİTİM 29.08.2020, 00:08 28.08.2020, 17:53 Haber Merkezi
871
PROTOKOL İMZALANDI
banner12

Protokol töreninde, S.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Fehmi Karasioğlu, Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Kadir Öztaş, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Filiz Tuna da hazır bulundular.

Üniversite açısından Akşehir’in önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy; “Akşehir’de 2 fakültemiz ve bir yüksekokulumuz çalışmalarına devam ediyor. İmzaladığımız protokolün, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Protokolün düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı ise Selçuk Üniversitesi ile benzer tezsiz yüksek lisans programını geçmişte de gerçekleştirdiklerini hatırlatarak; “Yoğun taleple yeni bir programa hazırlanıyoruz. Hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Oda olarak üniversitemize her zaman destek olacağımızı belirtmek isterim” dedi.

Yeterli başvuru sayısı sağlanması halinde açılacak olan programlarda; Odanın belirleyeceği akademik kriterlere uyan, Odaya kayıtlı üye ve üyelerin birinci derece akrabaları ve adaylar eğitim görebilecek.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
26
parçalı az bulutlu