banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

“OKUMA HASTASI” ÖĞRETMENLERE DAVET

Daha önce Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu’nda başlatılan, Akşehir’de eğitim öğretim veren okullardan bir bölümünün ve öğretmenlerinin katılımıyla yaygın bir projeye dönüşen Kitap Okuma Atölyesi’nin ilk toplantısı yapıldı.

EĞİTİM 17.06.2022, 00:14 16.06.2022, 17:58 Haber Merkezi
720
“OKUMA HASTASI” ÖĞRETMENLERE DAVET
banner12

“Okumanın Hastasıyız” sloganıyla bir araya gelen öğretmenlerin oluşturduğu atölyenin, Akşehir Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantısında; her ay bir kitabın değerlendirilmesi kararlaştırıldı. Buna göre; öğretmenler, her ay ortaklaşa karar verdikleri bir kitabı okuyacaklar ve ayda bir kez toplanarak değerlendirmesini yapacaklar. İlk değerlendirecekleri kitap ise Cemil Meriç’in “Bu Ülke” adlı eseri olacak.

Çeşitli okullarda görev yapan öğretmenlerin birbirlerini tanıyacakları, bilgi ve fikir alışverişinde bulunacakları proje ile okuma alışkanlığının, profesyonel ve sistematik bir edinime dönüşmesi amaçlanıyor.

Toplantı sonrasında, projeye katılmaları yönünde öğretmenlere yapılan çağrıda; “Belirlenen kitapları düzenli bir şekilde okuyarak, toplantılara aksatmadan katılabilecek tüm öğretmen arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.” ifadelerine yer verildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
açık