banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

OKULLARDA TRAFİK EĞİTİMİ

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda öğretmen ve öğrencilere yönelik olarak düzenlenen ve ilk olarak Sülüklü Mimar Sinan İlkokulu’nda gerçekleştirilen trafik eğitimlerine 4 okulda daha devam edildi.

EĞİTİM 07.10.2021, 00:06 06.10.2021, 16:26 Haber Merkezi
237
OKULLARDA TRAFİK EĞİTİMİ
banner12

İlçe Jandarma Komutanlığı işbirliği ile düzenlenen eğitimlerin ilki; aynı zamanda taşıma merkezi olan Sülüklü Mimar Sinan İlkokulu’nda, Jandarma Trafik Tim Komutanı Hacı Mustafa Bayramoğlu ve ekibi tarafından yapıldı. Eğitim programına, daha sonra; Hacıömeroğlu Telli Karacan İlkokulu, Sülüklü Mimar Sinan Ortaokulu, 15 Temmuz Şehitleri Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Çayırbaşı İlkokulu’nda devam edildi.

Merkez ve mahalle okullarında sürdürülecek olan eğitimlere ilişkin bir açıklamada bulunan Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; “Trafik eğitimlerinin okul dönemlerinde verilmesi, çocuklarımızın gelecekte yaşam bilinci olarak benimsemesine yol açacaktır. İşin uzmanları tarafından verilen trafik eğitimleri daha faydalı olacaktır. Bu vesile ile İlçe Jandarma Komutanlığı’na ve diğer bir paydaş olan İlçe Emniyet Teşkilatına teşekkür ediyorum” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
parçalı az bulutlu