banner8

banner9

banner28

banner10

OKUL ÖNCESİ VE ÖZEL ÖĞRENCİLERE ZİYARET

İçişleri Bakanlığı’nın Kademeli Normalleşme Genelgesi doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığı’nın anaokulları ve özel eğitim sınıfları ile ilgili kararının ardından, Yunak’ta Merkez Anaokulu ile bünyelerinde özel eğitim sınıfı bulunan okullarda yüz yüze eğitim tekrar başladı.

EĞİTİM 22.05.2021, 00:06 Haber Merkezi
628
OKUL ÖNCESİ VE ÖZEL ÖĞRENCİLERE ZİYARET
banner12

Eğitimlerine kaldıkları yerden devam eden anaokulu ve özel eğitim sınıfı öğrencilerini ziyaret eden Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ve Şube Müdürü Abdullah Tunçez; eğitim alanları ile öğrencilerin hazır bulunuşluklarını yerinde görmek amacıyla incelemelerde bulundular.

İşcan, Yunak Merkez Anaokulu’nda öğrenim gören okul öncesi 3, 4 ve 5 yaş guruplarını ziyaretinde; okul idaresinden ve öğretmenlerden eğitim ortamları ile öğrencilerin durumları hakkında bilgi aldı. Daha Sonra Fatih İlkokulu, Fatih Ortaokulu ve Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan özel eğitim sınıflarındaki öğrencilerle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü İşcan ve Şube Müdürü Tunçez; bu öğrencilere gösterilen özveri, ilgi, ihtimam ve verilen eğitimden dolayı öğretmenlere teşekkür ettiler. İşcan ve Tunçez, buralarda öğrenim gören özel eğitim öğrencilerinden bazılarının velileriyle de görüşmeler yaparak istişarelerde bulundular.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
15
parçalı bulutlu