banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ

Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Mektebi arasında imzalanan protokol kapsamında, illerinde ve okullarında Anadolu Mektebi çalışmalarını takip eden danışman öğretmenler, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu tarafından “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirildi.

EĞİTİM 26.03.2021, 00:08 25.03.2021, 17:31 Haber Merkezi
1041
ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
banner12

Akşehir’de eğitim öğretim veren çeşitli okullarda görev yapan ve Anadolu Mektebi öğrencilerinin faaliyetlerini takip eden öğretmenler, belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu’ndan aldılar. Anadolu Mektebi’nin ülkemizin okuyan, düşünen, düşündüklerini kaleme alan ve birikimlerini doğru bir şekilde ifade eden bir neslin yetişmesine çok önemli katkılar sunduğunu belirten Topaloğlu; gönüllü öğretmenlerin bu faaliyetin merkezinde yer aldığını vurgulayarak, İlçe Koordinatörü Ömer Koçar ve öğretmenleri tebrik etti.

Teşekkür Belgesi ile taltif edilmekten duydukları memnuniyeti dile getiren öğretmenler de Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Dönmez ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu’na teşekkür ettiler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
açık