banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

MURAT YİĞİT KONYA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU

2012-2016 yılları arasında Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan, daha sonra sırasıyla Düzce ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerini yürüten Murat Yiğit, Konya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

EĞİTİM 02.07.2022, 00:10 01.07.2022, 16:56 Haber Merkezi
1970
MURAT YİĞİT KONYA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLDU
banner12

Seyit Ali Büyük’ün Hatay İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanması ile Konya’da göreve başlayan Yiğit, konuya ilişkin olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, özetle şu ifadelere yer verdi:

“Eğitim ve kültür şehri olma unvanını her daim üzerinde taşımış, tarihimizin en kadim şehirlerinden biri olan Konya’mıza İl Milli Eğitim Müdürü olarak hizmet etmek üzere göreve başlamış bulunuyorum. Konya’da nice güzel eğitim çalışması ve projelerin altına imza atan, kendini en iyi şekilde yetiştirmiş, millet ve memleketine faydalı olmayı en ulvi vazife bilmiş meslektaşlarımla daha büyük işler başaracağımıza inanıyorum.

Tarihimizden aldığımız güç ve sorumluluk duygusu içerisinde, şehrimizin eğitimine; yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle birlik ve beraberlik ruhu içerisinde katkı sunacağız. Eğitimin adına gösterilen en küçük gayretin geleceğe atılan büyük bir adım olduğu bilinciyle vazifemizi yerine getireceğiz.

Üç yılı aşkın bir süredir Konya’da İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Seyit Ali Büyük’e yaptığı önemli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinin hayırlı olması temennisinde bulunuyorum.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
31
açık