banner8

banner9

banner28

banner10

MEB YEĞİTEK’TEN GÖREVLENDİRME İLANI

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığı’nın resmi internet sitesinden paylaşılan Öğretmen Görevlendirme İlanına göre; Uluslararası Araştırmalar ve Projeler Koordinatörlüğü’nde belirlenen görev tanımı kapsamında tam zamanlı öğretmen görevlendirmesi yapılacak.

EĞİTİM 28.04.2021, 00:07 27.04.2021, 16:50 Haber Merkezi
1249
MEB YEĞİTEK’TEN GÖREVLENDİRME İLANI
banner12

İlana göre görevlendirmeler, MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne yapılacak olup görev yeri Ankara olacak. Bu kapsamda Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığı Uluslararası Araştırmalar ve Projeler Koordinatörlüğü’nde görev yapmak üzere 3 öğretmen görevlendirilecek. İngilizce ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni öncelikli tercih sebebi olmakla birlikte olup bilgisayar kullanımı ve yabancı dil yeterliliği sağlandığı takdirde farklı branşlardan da öğretmen görevlendirilebilecek.

Genel başvuru şartları ve görev tanımı doğrultusunda görevlendirme için başvuruda bulunmak isteyen adayların; özgeçmişlerini ve niyet mektuplarını, 11 Mayıs 2021 tarihine kadar fclturkiye@gmail.com adresine göndermeleri gerekiyor.

Bakanlık kadrosunda en az 4 yıllık hizmeti bulunmak, okul ve kurumlarda yönetici pozisyonunda olmamak, ileri düzeyde İngilizce yeterliliği ve uluslararası projelerinin yürütülmesinde deneyimli olmak ve belgelendirmek gibi hususlar, Genel Başvuru Şartları arasında yer alıyor. Uygunluk kriterini sağlayan öğretmenlerle görüşmeler ise 17-21 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Görevlendirilecek öğretmenler, haftalık 18 saat ek ders ücreti alabilecekler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
parçalı az bulutlu