banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

KRİZİ FIRSATA ÇEVİREN ÖĞRETMEN

Pandemi nedeniyle çalışmalarına kısa bir süreliğine ara veren Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu Kitapseverler Kulübü’nün Danışman Öğretmeni Meryem Özkan Şen; sürecin uzaması üzerine, çalışmaların sekteye uğramaması adına online bir toplantı düzenleyerek çalışmalara yeniden başladı.

EĞİTİM 16.02.2021, 00:13 15.02.2021, 17:50 Haber Merkezi
3394
KRİZİ FIRSATA ÇEVİREN ÖĞRETMEN
banner12

Velilerle ayda bir kez toplanarak okudukları kitabı konuşacaklarını belirten Danışman Öğretmen Meryem Özkan Şen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; seçtikleri bir öyküyü okuyup değerlendirmek üzere ilk çocuk meclisini önceki gün topladıkları bilgisine yer verdi.

Danışman Öğretmen, konuyla ilgili açıklamasında; “Uzun zamandır pandemi nedeniyle Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu Kitapseverler Kulübü olarak toplanamamıştık. Hep yüz yüze eğitime başlayınca devam ederiz diye düşündük. Ama artık süreç gittikçe uzayınca, çalışmalarımız daha fazla sekteye uğramasın diye online bir toplantı yaptık. Bugünden itibaren ayda bir toplanarak okuduğumuz kitapları değerlendirmeye kaldığımız yerden devam etmeye karar verdik. Mademki bu süreç uzayacak, krizi fırsata çevirme zamanı” dedi.

Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu Kitapseverler Kulübü Çocuk Meclisi’nin 15 günde bir toplanarak yapacağı değerlendirmede seçilen ilk öykü ise Simurg Efsanesi oldu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur