banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

KIZILAY’DAN 11 TABLET

Türk Kızılay Akşehir Şubesi tarafından temin edilen 11 tablet, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

EĞİTİM 31.03.2021, 00:11 31.03.2021, 15:10 Haber Merkezi
898
KIZILAY’DAN 11 TABLET
banner12

Kızılay Akşehir Şube Başkanı Yalın Sümer ve beraberindeki yöneticiler, dün Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu’na gerçekleştirdikleri ziyarette; 11 tableti, Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndan şartlı eğitim desteği alan ihtiyaç sahibi öğrencilere okul müdürleri aracılığıyla iletilmek üzere teslim ettiler.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu teslim programında Türk Kızılay Akşehir Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Yalın Sümer; “Pandemi şartlarında okullarımızda devam eden uzaktan eğitim öğretimde, derslere katılamayan, imkanı olmayan öğrencilerimize katkıda bulunmak için Akşehir Kızılay Şubesi olarak, Türk Kızılay Şenlendirme Projesi kapsamında tablet bilgisayar hediye etmeyi planladık. Türk Kızılay Genel Merkezi’nin katkıları ve Akşehir Şubesi bağışçıları olarak “Çocuklarımız Okusun Diye” anlayışı ile bugün tüm bağışçılarımız adına tablet bilgisayarlarımızı ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Barbaros Topaloğlu’na çocuklarımıza ulaştırılmak üzere teslim ettik. Her zaman yanımızda olan eğitim camiamızın ve çiçekleri olan öğrencilerinin yanında olmanın Türk Kızılay olarak mutluluğunu taşıyoruz. Zor günlerden geçtiğimiz son bir yılda en çok etkilenen öğrencilerimiz ve onların eğitimlerini aksamaması çabasındaki tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz” şeklinde konuştu.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu da Yalın Sümer, kurum yöneticileri ve bağışçılara teşekkür etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
16
parçalı bulutlu