banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET SEVİNCİ

Selçuk Üniversitesi Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezuniyet töreni Akşehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Maliye ve İşletme bölümlerinden 70 öğrenci mezun oldu.

EĞİTİM 23.06.2022, 00:08 23.06.2022, 09:24 Haber Merkezi
1335
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET SEVİNCİ
banner12

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan mezuniyet töreninin açılış konuşmasını Selçuk Üniversitesi Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Mucuk yaparken, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da günün anlam ve önemine değindi.

Daha sonra Selçuk Üniversitesi Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden Okul Birincisi Meryem Durmuş bir konuşma yaptı. Meryem Durmuş’a Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya plaket verdi.

Mezun olan 70 öğrenciye ve dereceyle bitiren öğrencilere, programa katılan protokol tarafından plaket ve diploma verildi.

Akşehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Selçuk Üniversitesi Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Mucuk, Akşehir İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Gök, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu, Siyasi Parti İlçe Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katılırken, aileleri de öğrencileri yalnız bırakmadı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
açık