banner8

banner9

banner28

banner10

HEDEF, PROJELERİ YAYGINLAŞTIRMAK

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, okul temsilcisi öğretmenlere yönelik e-Twinning bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Eğitim toplantısında; e-Twinning Portalı ve Web 2.0 araçlarının tanıtımı yapıldı.

EĞİTİM 18.01.2021, 00:07 17.01.2021, 16:37 Haber Merkezi
4045
HEDEF, PROJELERİ YAYGINLAŞTIRMAK
banner12

Yunak Okul Temsilcileri ve e-Twinning Proje Kurucuları ile gerçekleştirilen “Proje Bilgilendirme, Geliştirme, e-Kalite Etiketi Süreci” konulu bilgilendirme toplantısı, Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yapıldı. E-Twinning İlçe Temsilcisi İsmail Hakkı Özkan ve temsilci yardımcısı Buse Aydın’ın bilgilendirme yaptığı toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da katıldı.

Öncelikle gönüllülük esasına göre okullarından temsilci oldukları için öğretmenleri tebrik eden İşcan, e-Twinning’e dair bilgi paylaşımında bulunarak; “İlimiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de e-Twinning bilgilendirme toplantılarına ara vermeden devam ediyoruz. Bugüne kadar çevrimiçi birçok toplantı yaptık. Sizleri hem tebrik etmek, hem de yüz yüze bilgilendirmek amacıyla bugün bir aradayız. Gerek Konya İl Koordinatörümüz, gerekse İlçe Temsilcimiz ve yardımcısı tarafından öğretmenlerimize e-Twinning Portal Tanıtımı ve Web 2.0 araçlarının tanıtım eğitimleri verilmiştir, verilmeye de devam etmektedir. Eğitime katılan öğretmenlerimizden, okullarındaki diğer öğretmenleri de portal hakkında bilgilendirmelerini, idarecilerini ve öğretmenlerini sisteme kaydetmelerini istirham ediyoruz. Bununla beraber; e-Twinning Projesi başlatmalarını veya bir projeye ortak olmalarını da talep etmekteyiz” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
13
az bulutlu