banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

HAYAL GÜÇLERİYLE TEŞEKKÜR EDECEKLER

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde, ilk ve ortaokul ile lise öğrencilerine yönelik “Sağlık Çalışanlarına Vefa” konulu Mektup, Resim ve Kısa Film Yarışmaları düzenlenecek.

EĞİTİM 13.11.2020, 00:10 12.11.2020, 17:41 Haber Merkezi
525
HAYAL GÜÇLERİYLE TEŞEKKÜR EDECEKLER
banner12

Fedakarca çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına duyulan minnettarlığın ifade edilmesi ve motivasyonlarının artırılması amacıyla düzenlenecek yarışmalar; ilkokul öğrencileri arası mektup, ortaokul öğrencileri arası resim ve lise öğrencileri arası kısa film yarışmaları olarak kategorize edilecek. Başvuruların 27 Kasım 2020 tarihine kadar kabul edileceği yarışmaların sonuçları, 25 Aralık 2020 tarihinde ogm.meb.gov.tr adresinden açıklanacak.

Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri ve Bilim Kurulu üyelerinin seçici kurulunda yer alacağı yarışmada; Covid-19 ile mücadele döneminde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının gösterdiği üstün performansın özellikle vurgulandığı çalışmalar, kendi kategorisinde ödüllendirilecek. Yarışmada birinci olan öğrencilere dizüstü bilgisayar, ikinci olan öğrencilere fotoğraf makinesi, üçüncü olan öğrencilere ise bisiklet hediye edilecek. Seçici Kurul özel ödülünün ise akıllı saat olduğu öğrenildi. (İHA)

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
22
parçalı az bulutlu