banner8

banner9

banner28

banner10

DÖNEM SONU TOPLANTISI YAPILDI

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Yunak Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında gerçekleştirildi.

EĞİTİM 20.01.2021, 00:07 19.01.2021, 17:18 Haber Merkezi
605
DÖNEM SONU TOPLANTISI YAPILDI
banner12

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, ilçe milli eğitim şube müdürleri ile ilçede görev yapan tüm okul müdürleri katıldı. Toplantının açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; salgın sebebiyle oluşan olumsuz koşulları izole etme konusunda gayret gösteren yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, uzaktan eğitim sürecinde katkılarından dolayı tüm eğitim camiasını tebrik etti.

2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci döneminin genel değerlendirmesinin yapıldığı ve ikinci yarıyıl ile ilgili çalışmalar ve hazırlıkların masaya yatırıldığı toplantıda; LGS ve YKS sınavları, başvuru süreçleri, hazırlık ve değerlendirme sınavları ve ÖDM ilgili her türlü önlemlerin alınması ve gereken çalışma ve hazırlıkların yapılması da karara bağlandı.

Toplantıda ayrıca; tablet dağıtımı, internete erişimi olmayan öğrencilerle ilgili yapılan ve yapılacak işlemler, AB projeleri, e-Twinning, Konya İnsan Mektebi, halk eğitim kursları, MTSK, yatırımlar ve donatım malzeme durumları, personel durumları ve izinleri, resmi yazışmalarda dikkat edilecek hususlar, ders kitapları, sınav ve performanslar,  zümre toplantıları ve uzaktan eğitim gibi konular ele alındı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
açık