banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

AKŞEHİR TSO’DAN EĞİTİM YARDIMI

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası; Akşehir, Tuzlukçu, Yunak ve Çeltik ilçelerinde eğitim ve öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımında bulundu. TOBB tarafından gönderilen Eğitim Yardımı tutarına ilave olarak Akşehir TSO tarafından da önemli bir kaynak aktarıldı.

EĞİTİM 11.09.2021, 00:15 10.09.2021, 16:50 Haber Merkezi
738
AKŞEHİR TSO’DAN EĞİTİM YARDIMI
banner12

Pandemi nedeniyle verilen uzun aranın ardından yüz yüze eğitimin yeniden başlamasıyla, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 50 Bin TL tutarındaki Eğitim Yardımı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Akşehir TSO’ya ulaştırıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere gönderilen tutara ilave olarak, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından da 125 Bin TL ek kaynak ayrıldı.

Toplam 175 Bin TL tutarındaki Eğitim Yardımı; Akşehir TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ender Kalkan ve Mustafa Yaşar Özden ile Meclis Başkanı Abdurrahman Ağaçlı ve Genel Sekreter Filiz Tuna’dan oluşan heyet tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu’na teslim edildi. Öğrencilerin kıyafet ve kırtasiye gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanan paketler, ilgili okul müdürlüklerine iletilecek.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu, TOBB ve Akşehir TSO’ya eğitime sağladıkları katkılar dolayısıyla teşekkür ederek, yeni eğitim öğretim yılının ülkemize ve ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Kalkan da her zaman eğitim camiasının yanında olduklarını belirtirken; 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olması temennisini paylaştı ve tüm öğrencilerimize başarılar diledi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
30
parçalı az bulutlu