banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKŞEHİR LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, ‘Teneffüs Buluşmaları’ adıyla sürdürdüğü program kapsamında Akşehir Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

EĞİTİM 02.03.2022, 00:13 01.03.2022, 17:26 Haber Merkezi
955
AKŞEHİR LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
banner12

Okul Müdürü Mehti Aslanboğa ve okul idarecileri tarafından karşılanan Başkan Akkaya’ya İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Akşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Kıyıcı eşlik etti.

Teneffüste buluştuğu öğrencilerin sorularını yanıtlayan, istek ve taleplerini dinleyen Akkaya, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Akşehir Belediyesi ikram çeşmesinden de teneffüse çıkan öğrencilere çikolatalı süt ikramında bulunuldu.

Daha sonra sınıfları ziyaret ederek Genç AKSES Merkezi’nde faaliyete geçecek olan kitap kafe hakkında bilgi veren ve ‘Nasreddin Hoca Torunları Ecdadıyla Buluşuyor’ isimli Çanakkale gezilerinin önümüzdeki haftalarda başlayacağını müjdeleyen Akşehir Belediye Başkanı Akkaya, son olarak öğretmenler odasında bir araya geldiği öğretmenlerin de istek ve taleplerini dinleyip, sorularını yanıtladı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu