banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKŞEHİR FİNAL’DE BURSLULUK SINAVI

Akşehir Final Okulları Bursluluk ve Kabul Sınavı yapıldı.

EĞİTİM 17.01.2022, 00:09 16.01.2022, 17:58 Haber Merkezi
1517
AKŞEHİR FİNAL’DE BURSLULUK SINAVI
banner12

Bursluluk Sınavına ilişkin bir değerlendirmede bulunan Akşehir Final Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı ve Okul Müdürü Mehmet Ateş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yıllardır en yüksek hedeflere hiç korkmadan ulaşabilen nesiller yetiştiren, Akşehir’in en başarılı okulları arasında yer alan Final okulları, geçtiğimiz hafta sonu 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar için bursluluk ve kabul sınavını gerçekleştirdik.

Final okulları, bursluluk sınavı ile başarılı öğrencilerin kaliteli eğitim almalarına olanak sağlamaktadır. Sabahın erken saatlerinde başlayan sınava ilgi ve katılım yoğun olmuştur. Başta okul yöneticilerimiz ve güler yüzlü öğretmenlerimiz ile sevgili öğrencilerimizin özverileriyle gerçekleşen sınavda; tüm hijyen tedbirleri alınmış, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak geniş, ferah, sıcak sınıflarımızda sınavlarımız sağlıklı bir şekilde tamamlanmıştır.

Akşehir Final okulları Akademik Kadrosu, uyguladığı eğitim programları ve üniversiteye yerleştirme oranları ile her zaman adından söz ettirmiş, öğrencilere akademik başarı ve özgüven kazandırmayı, başarı seviyelerini en üst düzeye çıkarmayı ve hayallerine ulaşmalarını temel hedef haline getirmiştir.

Halkımızın ilgisi, çocuklarımızın geleceğine bu denli kıymet verilmesi bizi çok mutlu etmiştir. Final eğitim kurumları olarak gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyoruz. Çok şanlısınız çünkü yaşadığınız şehirde Final var.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kapalı