banner8

banner9

banner28

banner10

AFET FARKINDALIK EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen temel afet bilinci farkındalık eğitimlerinin tamamlanmasıyla; Akşehir’de eğitim öğretim veren okulların bin 581 çalışanına, AFAD Gönüllü Eğitmenleri tarafından afet bilinci oluşturmaya yönelik bilgi aktarımında bulunuldu.

EĞİTİM 14.04.2021, 00:10 13.04.2021, 16:55 Haber Merkezi
1649
AFET FARKINDALIK EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI
banner12

2021 Afet Yılı etkinlikleri kapsamında, ilk etapta 738 ve ikinci aşamada da 843 personel için düzenlenen eğitimlerde görev alan AFAD Gönüllü Eğitmenleri ile eğitimlerin gerçekleştirildiği okul ve kurumlar şöyle sıralanıyor:

*İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Güvenliği Uzmanı Halil İbrahim Şahin: İlçe Milli Eğitim, Akşehir BİLSEM, Akşehir RAM ve Nasrettin Hoca Özel Eğitim Uygulama Okulu.

*Şehit Özden Çınar MTAL Müdür Baş Yardımcısı Osman Özal: İsmet İnönü MTAL ve 24 Ağustos Ortaokulu.

*Ilıcak İlk-Ortaokulu Müdür Yardımcısı Selim Şatır: Tarık Buğra İlkokulu ve Nasrettin Hoca MTAL.

*Yıldırım İlkokulu Müdürü Okan Aydar: Atatürk Ortaokulu.

*Yıldırım İlkokulu Müdür Yardımcısı Yadigar Beşcan: Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu ve Mehmet Türkmen İlkokulu.

*Yazla Şehit Astsubay İbrahim Geçer İlk-Ortaokulu Müdürü Mehmet Akca: Şehit Selçuk Özer Anadolu Lisesi ve Tarık Buğra Sosyal Bilimler Lisesi.

*Yazla Şehit Astsubay İbrahim Geçer İlk-Ortaokulu Öğretmeni Cennet Yüzer: Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi, Şehit Ümmet Ufacık Mesleki Eğitim Merkezi ve Atakent İlk-Ortaokulu.

*Tornacı Erol Cumbul MTAL Öğretmeni Kenan Arslan: Saray İlkokulu, Şehit İsmail Cem Yakınlar MTAL ve Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu İHL.

*Tornacı Erol Cumbul MTAL Öğretmeni Selim Bağ: Ortaköy Cumhuriyet İlk-Ortaokulu, Doğrugöz Ortaokulu-İHO, 75.Yıl Öğretmen Emel Türkoğlu Ortaokulu, Beşkavak ve Gölçayır İlkokulları.

*Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu Öğretmeni Gülşah Kaya: Nimetullah Nahçivani İHO ve Akşehir Lisesi.

*Yazla Şehit Astsubay İbrahim Geçer İlk-Ortaokulu Öğretmeni Hafize Kaya: Nasreddin Hoca ve Haydar Tuna İlkokulları ile Mehmet Akif Ersoy İHO.

*Selçuk Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi Öğretmeni Hakan Arslan: Hüseyin Tekiner İlkokulu, Şehit Osman Aydoğan Halk Eğitimi Merkezi, Şehit Öğretmen Gürkan Arıtürk MTAL, Akşehir Şehit Nebi Arslan Öğretmenevi ve ASO.  

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
15
açık