banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

TELEFONDA TANIŞTI, 2 YIL SONRA DOLANDIRILDI

STAR TV’de Serap Paköz’ün sunduğu “Gerçeğin Peşinde” programına katılan Ahmet Bozkurt isimli bir vatandaş, telefonda tanıştığı Mine T. isimli bir kadının evlilik vaadiyle kendisini dolandırdığını iddia etti.

DOLANDIRICILIK 31.12.2020, 00:11 31.12.2020, 13:59 Haber Merkezi
3332
TELEFONDA TANIŞTI, 2 YIL SONRA DOLANDIRILDI
banner12

Kadının kendisi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığını söyleyen Ahmet Bozkurt, polis ifadesinde hakkını mahkeme yoluyla arayacağının bildirilmesi üzerine hiçbir şey yapamadığını katıldığı TV programında söyledi.

2 yıl boyunca kadının kendisiyle yaşadığını söyleyen Bozkurt, tüm eşyalarının evinden boşaltıldığını ve Çankırı’ya götürüldüğünü iddia etti. Kadının 6 aylık evli olduğunu söyleyen Ahmet Bozkurt, önceki kocasının da kendisinin üzerine kuma getirdiğini, ev eşyalarını da kendi tuttuğu nakliyeci ile taşındığını iddia etti. Kadının vefat eden babasına Akşehir’in Çamlı Mahallesi Mezarlığı’nda yeni bir mezar yaptırdığını açıkladı.

İhanet suçlamasıyla kadının polise başvurması sonucu durumdan haberdar olduğunu ve tanıştığı kadına ev satın almayı düşündüğünü söyleyen Ahmet Bozkurt, daha sonra evden vazgeçip kendi rızasıyla altın aldığını söyledi.

Ahmet Bozkurt’un programın sonlarına doğru beraber yaşadığı Mine T.’yi hala sevdiğini itiraf etmesine sunucunun ve stüdyoda bulunanların bir anlam veremedikleri görüldü.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
16
parçalı bulutlu