banner8

banner9

banner28

banner10

KARATAY BELEDİYESİ’NDEN GAZETECİLERE JEST

Karatay Belediyesi, Konya basın yayın kuruluşlarında görev yapan çalışanlar için “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” anısına oluşturulan alanda yaklaşık 400 fidanı toprakla buluşturdu.

ÇEVRE 11.01.2021, 00:12 10.01.2021, 18:28 Haber Merkezi
2656
KARATAY BELEDİYESİ’NDEN GAZETECİLERE JEST
banner12

Karatay Belediyesi tarafından “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” anısına Fevzi Çakmak Mahallesi Medcezir Sokak’taki ağaçlandırma alanında basın mensupları için fidan dikildi. Konya’daki tüm basın yayın kuruluşlarında görev yapan çalışanlar adına dikilen fidanlara, çalışanların isimlerinin yazılı olduğu levhalar da takıldı.

Gazetecilerin topluma önemli bir hizmet sunduğuna vurgu yapan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Bugünü daha anlamlı kılmak ve kalıcı hale getirmek için basın mensupları adına fidan diktik. Bu projemizle fidanları gelecek nesillere miras bırakmak üzere doğaya emanet etmiş olduk. Bu vesileyle; gece gündüz demeden, milletimizin her bakımdan bilgilendirilmesi ve doğru habere ulaşması için görevlerini yerine getiren tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
15
parçalı az bulutlu