banner8

banner9

banner10

İLÇE MERKEZİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Koronavirüs riskine karşı önlemlerini artıran Çeltik Belediyesi, ilçe merkezinde halkın yoğun olarak kullandığı meydan ve sokakların dezenfeksiyonu çalışmalarını sürdürüyor.

ÇEVRE 15.08.2020, 00:05 14.08.2020, 19:11 Haber Merkezi
1104
İLÇE MERKEZİ DEZENFEKTE EDİLİYOR
banner12

İtfaiye araçlarının da kullanıldığı çalışmalarda; merkezde bulunan meydan ve sokaklar ile kaldırımlar, Belediye personeli tarafından dezenfekte edilirken, Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe de yaptığı açıklamada vatandaşları, dikkatli olmaları konusunda bir kez daha uyardı.

Başkan Meşe açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

“İlçemizde tedbir amaçlı dezenfeksiyon çalışmalarına hız kazandırdık. İlçe merkezimizde halkımızın yoğun olarak kullandığı meydan ve sokaklarda, itfaiye araçları ve tüm Belediye personelimiz ile birlikte dezenfeksiyon çalışmalarını gerçekleştirdik. Yol kenarlarındaki kaldırımlarımız dahi dezenfekte edildi. Hemşehrilerimizin sağlığını korumak adına ilk günden itibaren en üst düzeyde önlemler alıyoruz. Bu süreçte tüm halkımızın, alınan tedbirlere uyarak mümkün olduğunca evde kalmasını istiyoruz. Özellikle kronik hastalığı bulunanlar, engelliler ve yaşlı hemşehrilerimizin evden çıkmamalarını tavsiye ediyorum. Bu süreci, hep birlikte gerekli hassasiyeti göstererek atlatacağımıza inanıyorum.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
-1
açık