banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

BAŞKASININ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPAN ŞAHIS TUTUKLANDI

Bulduğunu iddia ettiği başkasına ait kredi kartı ile alışveriş yapan ve Akşehir Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin titiz çalışması sonucu yakalanan şüpheli tutuklandı.

ASAYİŞ 03.06.2022, 14:46 Haber Merkezi
3124
BAŞKASININ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPAN ŞAHIS TUTUKLANDI
banner12

Edinilen bilgiye göre; Y.B. isimli vatandaşın, kendisine ait kredi kartı kullanılarak alışveriş yapıldığı gerekçesiylle Polis Merkezine şikayetçi olması üzerine harekete geçen Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları araştırma ve kamera incelemesinde, farklı birkaç yerden alışveriş yapan şahsın Suriye uyruklu Mustafa M.E. olduğunu tespit ettiler.

Şüpheli şahsın adresinin belirlenememesi nedeniyle şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını yoğunlaştıran Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin, şahsın Perşembe Pazarına gelebileceğini değerlendirerek araştırmalarını bu yönde genişletmeleri sonrasında şüpheli, pazardan çıkarken yakalandı.

Kredi kartını bulduğunu ve kart ile alışveriş yaptığını söyleyen ve Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile gözaltına alınan şüpheli Mustafa M.E. sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Akşehir Cezaevi’ne gönderildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık