banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

ZABITA HAFTASI KUTLAMASI

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; Belediyenin ana hizmet binası toplantı salonunda bir araya geldiği zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutladı.

ANMA-KUTLAMA 09.09.2021, 00:07 08.09.2021, 18:32 Haber Merkezi
321
ZABITA HAFTASI KUTLAMASI
banner12

Zabıta Müdürü Veysel Akçiçek ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve Memur Sendikası Temsilcisi İbrahim Öncel’in de hazır bulunduğu programda zabıta personeline hitap eden Başkan Akkaya, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“Zabıta Teşkilatımızın 195’inci Kuruluş Yıldönümünde bir aradayız. Kökleşmiş Zabıta Teşkilatı; belediyelerin iç güvenlik, tabiri caizse kolluk birimidir. Devletin, belediyenin; suç işleyenlere karşı haşmetini, iyi ve mazlum insanlara karşı da şefkatini gösterme anlamında ilk adım ve ilk penceresidir.

Her birimimizin zorlukları var ama sizlerin sürekli sahada olması gerekliliğinden dolayı karşılaştığınız zorluklar daha fazla. Sizlere teşekkür ediyor, görevlerinizde kolaylıklar diliyorum. Tüm zabıtalarımızın Zabıta Haftası’nı ve Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci Kuruluş Yıldönümlerini bir kez daha kutluyorum.”

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve Memur Sendikası Temsilcisi İbrahim Öncel de; “Zabıta Teşkilatımızın 195. Kuruluş Yıldönümünü ve zabıtalarımızın Zabıta Haftası’nı kutluyorum. Sizleri tebrik ediyor, daha nice kutlamaları sağlık ve sıhhat içinde yapmanızı temenni ederek hayırlı vazifeler diliyorum” şeklinde konuştu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
1
parçalı bulutlu