banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

YÖRÜK HASSASİYETİYLE “ÖZEL” YEMEK

Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Dünya Engelliler Günü programına katılan özel öğrenciler ve öğretmenleri, program sonrasında Akşehir Yöresi Yörükleri Yardımlaşma Kültür Derneği (AKYÖRDER) tarafından verilen yemekte bir araya geldiler.

ANMA-KUTLAMA 06.12.2021, 00:11 05.12.2021, 19:36 Haber Merkezi
1509
YÖRÜK HASSASİYETİYLE “ÖZEL” YEMEK
banner12

AKYÖRDER Başkanı Yaşar Örs, Büşra Pide’de gerçekleştirilen yemeğe ilişkin açıklamasında; “En büyük engel sevgisizliktir. Hepimizin her an bir engelli adayı olduğumuz gerçeği; engelliler için farkındalık yaşamamıza, onların hayatını daha yaşanılır kılmamıza sebeptir” ifadelerine yer verdi.

Bu anlamlı günde bizlerle birlikte olan, bir lokmasını bizlerle paylaşan; Nasrettin Hoca Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndan öğrencilerimiz ile Bahçelievler, Atatürk, 24 Ağustos Ortaokulları ve Nasreddin Hoca, Cumhuriyet İlkokulları özel eğitim sınıflarının öğrenci ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyoruzşeklinde konuşan Başkan Örs; “AKYÖRDER olarak, yaşama sevinci ile hayata tutunan bütün engelli kardeşlerimizin sadece bir gün değil her gün yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
-11
açık