banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

ŞEHİTLİĞE 15 TEMMUZ ZİYARETİ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında Akşehir Şehitliği’ne gerçekleştirilen ziyarete; ilçe protokolü, kurum müdürleri ve şehit aileleri ile vatandaşlar katıldı.

ANMA-KUTLAMA 16.07.2021, 00:13 15.07.2021, 17:45 Haber Merkezi
736
ŞEHİTLİĞE 15 TEMMUZ ZİYARETİ
banner12

Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan programda, Akşehir Müftüsü tarafından yapılan duanın ardından; Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz, Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulhamit Durgut, Akşehir Müftüsü Ahmet Müjdeci, Kurum Müdürleri ve şehit aileleri ile vatandaşlar, ziyaret ettikleri şehit kabirlerine karanfiller bıraktı. Akşehir Gençlik Merkezi Gençlik Lideri ve gönüllü gençler de program çerçevesinde şehit kabirlerini ziyaret ettiler.

Akşehir İplikçi Camii’nde öğle namazı öncesi şehitler için Mevlid-i Şerif ve hatim duası okunurken, camiden çıkan cemaate Akşehir Belediyesi tarafından mevlit şekeri ikram edildi.

Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz, Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, Belediye Başkanı Salih Akkaya ve diğer protokol üyelerinden oluşan heyet de Şehit Halis Kırımlı’nın ailesini ve 15 Temmuz Gazisi Mustafa Günel ile Görev Gazisi Samet Kapcı’yı evlerinde ziyaret etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
19
açık