banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

PERSONELE YARIM GÜN İDARİ İZİN

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; Belediyede çalışan kadın personele, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yarım gün idari izin verdi.

ANMA-KUTLAMA 09.03.2021, 00:14 08.03.2021, 17:50 Haber Merkezi
1300
PERSONELE YARIM GÜN İDARİ İZİN
banner12

Akşehir Belediyesi’nde çalışan kadın personel için pandemi kurallarına dikkat edilerek düzenlenen kutlama programında İslam, Türk ve dünya tarihinde Türk kadınlarının yaptığı fedakarlıkları ve başarılarını anlatan Başkan Akkaya; “Bizim kadınımız güçlü. Kadınımız güçlü olunca ailemiz de güçlü, toplumumuz da güçlü oluyor. Baktığımız zaman her başarılı hükümdarımızın arkasında ya eşleri ya da anneleri gibi onları işleyen, projektör gibi ışık tutan kadınlarımız var. Allah onların hepsinden razı olsun” diye konuştu.

Konuşmasının ardından programa katılan personele çiçek vererek aileleri ile birlikte nice günler kutlamayı temenni eden Başkan Akkaya, Kadınlar Günü münasebetiyle de Belediyede çalışan kadın personele yarım gün idari izin verdi.

Akkaya; KOMEK, ASEM, KOSKİ, Sevgi Evleri ve Huzurevindeki kadın personel ile kadın Belediye Meclis Üyelerine de çiçek göndererek günlerini kutladı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kapalı