banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

ÖZEL İZİNLE ÇOK ÖZEL GÖSTERİ

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Akşehir Birey Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri; büyük emek vererek hazırladıkları 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Oratoryosunu, Akşehir Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden alınan özel izinlerle Akşehir Nasreddin Hoca Sevgi Evlerinde kalan arkadaşlarına sunmanın gururunu yaşadılar.

ANMA-KUTLAMA 21.03.2022, 00:13 20.03.2022, 17:58 Haber Merkezi
956
ÖZEL İZİNLE ÇOK ÖZEL GÖSTERİ
banner12

Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde hazırladıkları gösteriler, Şehit Ömer Halisdemir Gösteri Merkezi’nde tüm Akşehirlilerce büyük ilgi ve coşkuyla izlenen Akşehir Birey Koleji, Türk milletinin varlığını tekrar ispatladığı ve “Çanakkale Geçilmez” dediği günün yıldönümünü bu yıl daha anlamlı bir şekilde kutladı.

Bu kez bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Akşehir Birey Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri; uzun bir sürede ve büyük emeklerle hazırladıkları 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Oratoryosunu, Akşehir Nasreddin Hoca Sevgi Evlerinin özel sakinlerine coşkuyla sundular.

Duygusal anların yaşandığı gösteriyi büyük bir ilgiyle izleyen ve inancın, fedakarlığın ve azmin sembolü olan bu muazzam zaferin 107. yılını unutulmaz dakikalar yaşayarak kutlayan Sevgi Evleri sakinleri, kendileri için bu özel gösteriyi hazırlayan Akşehir Birey Anadolu Liseli ağabey ve ablalarına teşekkürlerini, dakikalarca alkışlayarak ilettiler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu